Program partnerski

Program partnerski jest nową propozycją współpracy skierowaną do prywatnych szkół językowych jak również do szkół państwowych oraz osób które je reprezentują – nauczycieli języka angielskiego i metodyków szkolnych. Skorzystanie z naszej oferty programu daje Państwu szereg korzyści oraz upustów cenowych jak również uproszczoną procedurę rejestracji kandydatów na egzaminy.

W nadchodzącym roku szkolnym 2009/2010 rejestrujemy kandydatów na egzaminy na trzy kolejne sesje egzaminacyjne oraz oferujemy możliwość zdawania następujących egzaminów:

  • Zima 2009 / Grudzień – FCE, CAE, CPE

  • Wiosna 2010 / Marzec – FCE, CAE, CPE

  • Lato 2010 / Czerwiec – FCE, CAE, CPE, KET, PET, BEC, ICFE, ILEC

Egzaminy YLE – dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz egzaminy TKT – dla nauczycieli są organizowane na życzenie w terminie dogodnym dla klienta. Zapisy prowadzone są w sposób ciągły a zgłoszenie powinno nastąpić minimum 7 tygodni przed planowanym terminem egzaminu. Więcej informacji szukajcie na naszych aktualnościach na Poradniki szkolne Exams.edu.pl

Partnerzy strategiczni naszego serwisu

Wśród wielu firm które zechciały dołączyć do naszego programu wsparcia edukacji, zebraliśmy najważniejszych partnerów:

Nazwa PrzedsiębiorcyOpis Firmy / DziałalnościWkład w kooperacji z ExamsKontakt do Partnera
Belveder PolskaPolskie przedsiębiorstwo, tworzące unikalne wyroby z zakresu galanterii skórzanej w tym i wyposażenia biurowego. Wyroby marki Belveder cechuje wysoka staranność, a cześć ich obrotów  przekazywana jest polskim instytucją z sektora edukacji Państwowej.Głównym elementem naszej kooperacji jest pozyskiwanie od firmy elementów wyposażenia naszych kadr. Są to biwuary biurowe, organizery, a także podkładki skórzane na biurka oraz etui na dokumenty.Firma zarejestrowana jest w Polsce pod adresem:
Polska, Połczyn Zdrój 78-320, Toporzyk 64.
Brytyjka.plPolska firma działająca w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Od kilku lat wspiera sektor edukacji oraz szkolnictwa w zakresie pomocy dla rodziców kupujących wprawkę szkolną. W ramach partnerskiej współpracy firma Brytyjka.pl świadczy nieodpłatne wysyłki plecaków oraz toreb szkolnych, współpracującym z nami instytucjom pomocy rodzinom

Przedsiębiorstwo działa pod adresem:
aleja Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin i działa pod adresem www.brytyjka.pl

brytyjka szczecin

Partnerzy medialni / IT

Do partnerów wspierających naszą misję zaliczamy przede wszystkim strony internetowe, które umożliwiając nam szybki kontakt z czytelnikami oraz klientami. Dodatkowo cenimy także możliwość zamieszczania naszej oferty w formie cyfrowej oraz tekstowej. Wśród najważniejszych partnerów serwisu, należy wymienić:

google storeNajważniejszy partner w kontekście zastosowań aplikacji służących edukacji i przekazowi naszej oferty do konsumentów detalicznych. Dzięki zastosowaniu rozwiązań zakupionych w Play Foofle Store, nasz serwis rozszerzył o 45% grono bezpośrednich odbiorców oferty na kursy językowe, korepetycje, oraz przybory dydaktyczne dla kadr nauczycielskich.

  • https://www.facebook.com/exams.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *