Sklep on-line oferujący najtańsze plecaki w Warszawie

Tutaj możecie zamieszać wasze wpisy, recenzje, komentarze, na temat sklepów online i stacjonarnych w Warszawie z plecakami.
Ta strona została utworzona celowo dla Was, czytelników, uczniów, oraz młodzieży chcącej podzielić się swoimi wrażeniami z obsługi oraz zakupu plecaków.

Wszelkie komentarze i recenzje są publikowane bez moderacji administratorów serwisu EXAMS.EDU.PL.
Nasz portal nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszone przez czytelników serwisu.

opinie o sklepach z plecakami warszawa
Przeczytaj nasze opinie – co sądzimy o produktach i sklepach oferujących plecaki w Warszawie i On-line

Recenzje nt. wybranych produktów

Recenzje sklepów internetowych oraz stacjonarnych

Komentarze są dodawane za pośrednictwem systemu WordPress, chronologicznie według daty ich dodania.

Czytelnik: Ania 12 | Dodano 13.02.22
Mam plecak szkolny z tego sklepu – darexim.pl, niestety nie mogę powiedzieć żebym chciała kupować cokolwiek u nich ponownie. Obsługa była na poziomie minimalnym. Kiedy wysłałam zapytanie o szczegółowe wymiary kieszonek plecaka, to nie dość że odpowiedź przyszła do mnie na 32 dniach, to jeszcze była zdawkowa. Właściwie niczego się nie dowiedziałam. Plecaczek szkolny który otrzymałam zostawiłam sobie, mam nadzieje że posłuży mi przynajmniej do kolejnej wiosny.
opinie ucznia examsCzytelnik: Wiedźmin66 | Dodano 28.02.2022

Opinia wystawiona dla sklepu Plecak.net. W końcu jakaś konkretna oferta plecaków, począwszy od tych sportowych, na których mi najbardziej zależało, po plecaki naprawdę szczególnego rodzaju. Mają modele workowe, płócienne, typu „vintage”, harcerskie, czy skórzane, plecaki do szkoły czy uprawianie sportów ekstremalnych. Jestem pozytywnie zaskoczony, że ktoś był w stanie stworzyć takie miejsce tylko dla plecaka. Jestem ciekaw czy sklep Plecak.net oferuje jakiś program lojalnościowy, bo brakowało mi informacji na ten temat na stronie. Jeśli tak, to z chęcią skorzystam, bo to na pewno nie ostatni mój zakup na tern stronie.

Nasze serwisy partnerskie, zbierające opinie o produktach i sklepach internetowych:

appleChcesz być na bieżąco ze zniżkami i robić zakupy on-line w łatwy i bezpieczny sposób?

Pobierz aplikację Apple Store / wybierz interesującą ciebie kategorię i znajdź aplikacją zakupową stworzoną do Twoich potrzeb!